اتحاد اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

 

سه‌شنبه 13/02/1390 ساعت : 17:30  در لیگ قهرمانان آسیا گروه C : پرسپولیس ایران با  الاتحاد عربستان بازی خواهد داشت.

آل سعود یهودی

لذا بدینوسیله از تمامی عزیزان فوتبال دوست و حتی غیر فوتبالی می خواهم تا با در دست داشتن بنر ها و پارچه نویسی ها در حمایت از مردم مظلوم بحرین و اعتراض به اقدامات آل سعود در ورزشگاه آزادی حضور به هم رسانند(سعی کنید بنر ها با تیتر های عربی و فونت درشت باشد).

حتما سعی کنید در پارچه نوشته هایتان علاوه بر بحرین که موضوع اصلی این اعتراض است به دیگر مردم مظلوم عربی همچون یمن و لیبی نیز اشاره کنید تا ما را به جانبداری و دفاع از شیعیان محکوم نکنند این موضوع بسیار حیاتی است.

با توجه به پخش زنده این بازی خوب است تماشا چیان عزیز شعارهایی نظیر "لبیک یا بحرین" ، "لبیک یا یمن" و "لبیک یا لیبی" سر دهند.

عزیزان سعی کنند در دسته های چند نفره در ورزشگاه حضور یابند و هر چند نفر باهم یک بنر تهییه کنند و در نقاط خاص که  در معرض دید دوربین است قرار گیرند

پنج روز بیشتر فرصت نداریم تا می توانید اطلاع رسانی کنید

اطلاع رسانی از طریق پیامک نیز فراموش نشود

خوب است دانشگا ها و انجمن ها و سازمان های دانشجویی مانند بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی،دفتر نهاد، جامعه اسلامی و... در هر دانشگاه برای حضور در ورزشگاه ثبت نام کنند و به صورت دسته جمعی بروند تا بتوانند شعار هایشان را عمومی کنند.فراموش نفرمایید این بهترین روش برای حضور در ورزشگاه است

اطلاع رسانی وسیع فراموش نشود .

وعده ما 13 اردیبهشت ورزشگاه آزادی

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است

علی اکبر رائفی پور

/ 0 نظر / 66 بازدید